24
okt 16

rok sa pomalým krokom uberá do svojej pochmúrnejšej a chladnejšej časti. Dni sú kratšie, noci studenšie a slnka žalostne málo. V niekom to môže vyvolať smútok a melanchóliu. To však nie je náš prípad :-)

 

S radosťou pre Vás pripravujeme nový ročník Národného týždňa manželstva. Kampaň NTM 2017 má názov "Spolu na ceste". Možno Vám mysľou prebehlo množstvo myšlienok ohľadom Vašej spoločnej cesty. Či už to boli príjemné zážitky, napínavé okamihy alebo kolízie, srdečne Vás pozývame, aby ste nasledujúci Národný týždeň manželstva 2017 strávili spoločne s nami.

 

Postupne budú na webe pribúdať nové informácie, v ktorých Vám chceme priblížiť možnosti, ako sa spolu podieľať na šírení myšlienky a materiálov Národného týždňa manželstva. Tento rok sme pripravili niečo špeciálne, pričom budeme potrebovať Vašu spoluprácu a aktívne zapojenie sa. Bez Vašej pomoci by naše prekvapenie mohlo byť len ťažko zrealizované. Už teraz sa na to veľmi tešíme a veríme, že budete rovnako nadšení ako my :-)

 

Takže...Pripraviť sa! Pozor! Onedlho štartujeme!!!

 

13.2.-19.2.2017

 

Na odber informácii sa môžete prihlásiť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.