07
nov 16

Staňte sa dobrovoľníkom kampane NTM 2017:

 

Pozvite do „vlny vďačnosti za manželstvo“ ľudí vo svojom okolí: Objednajte si jeden alebo viac balíčkov k tohtoročnej kampani (so symbolickými manželskými ŠPZ-tkami a farebnými skladačkami „Spolu na ceste“). Ponúknite symbolické manželské ŠPZ-tky svojim priateľom, známym, kolegom, ľuďom v spoločenstve, aby ich počas týždňa manželstva vozili na svojich autách a dali tak zaznieť dobrej správe o manželstve. K ŠPZ-tke im pre povzbudenie a inšpiráciu pridajte farebnú skladačku s výpoveďami párov o tom, čo pre nich znamená byť spolu na ceste.

 

BALÍČEK NTM 2017:

 

Obsah balíčka: 10 ks manželských ŠPZ-tiek, 10 ks farebnej skladačky „Spolu na ceste“ s výpoveďami párov o tom, čo pre nich znamená byť spolu na ceste, 2 ks bedekra NTM s informáciami o kampani

Cena 1 balíčka: 2€

Poštovné a balné: 2€

 

Balíčky ku kampani pre seba alebo pre svoje spoločenstvo či blízkych si môžete objednať cez TENTO FORMULÁR.

Každý, kto si objedná a ponúkne vo svojom okolí aspoň 30 symbolických ŠPZ-tiek, bude zaradený do záverečného žrebovania o víkendový pobyt v Rodinkove a 2 víkendy pre manželské páry v Račkovej doline (Motivačný víkend, organizovaný organizáciou Naše manželstvo a Strategický víkend organizovaný organizáciou YWAM)

 

Manželské páry

 

Vozte na zadnom skle vášho auta symbolickú manželskú ŠPZ-tku
 

Vyjadrite verejne svoju vďačnosť za manželstvo tým, že si objednáte symbolickú manželskú ŠPZ-tku a počas 2 týždňov 6.-19.februára 2017 ju vozte na zadnom skle vášho auta

 

 

Ukážka manželskej ŠPZ-tky:

 

 

Mená a dĺžka manželstva sú ilustratívne. Na značke, ktorú si objednáte, zostane čisté miesto, do ktorého si sami vpíšete svoje mená a dĺžku vášho manželstva.

 

 

 


 

Organizácie

 

Usporiadajte pre manželské páry romantickú večeru pri sviečkach


Pripravte pre manželské páry špeciálny večer s podnetmi pre budovanie ich manželstiev (ak chcete, môžeme vám pre inšpiráciu nejaké podnety poslať ).

Premietnite
 film o manželstve s následnou diskusiou.

Zorganizujte seminár alebo 
sériu seminárov na manželské témy.

Využite týždeň manželstva, aby ste spropagovali aktivity pre manželov (napr. Manželské večery).

Zorganizujte pre manželské páry 
tanečný večer.

Ponúknite špeciálne bohoslužby s obnovením manželských sľubov.

Usporiadajte
 súťaž o najdlhšie manželstvo vo vašej komunite a oceňte ich.

 

Obchodné spoločnosti

 

Benefit pre manželov

Ponúknite svoj produkt alebo službu jeden týždeň v roku len a len manželom! Je to pre vás skvelá šanca na propagáciu vašich služieb a podporu manželstva.

Ponúknite manželským párom 
zľavy na svoje produkty alebo služby.

Zorganizujte pre svojich zamestnancov kurz pre posilnenie manželstva.

Vytvorte pre vašich zamestnancov špeciálny deň a dovoľte im odísť z práce popoludní, aby sa mohli venovať svojmu manželov i/ manželke.